KERAMIKA-NEJ | Obklady, dlažby a vybevení koupelen

O nás

Koupelny Kladno

Společnost Keramika - NEJ s.r.o. se sídlem v Kladně Vám nabízí kompletní sortiment vybavení a doplňků pro koupelny. Specializujeme se především na velkoobchodní a maloobchodní prodej obkladů a dlažeb koupelen, kuchyní, balkónů i terasObklady a dlažby nabízíme ve všech cenových kategoriích a v nepřeberných variantách provedení. Nabízíme kompletní venkovní program od firmy TERASO Horažďovice a obkladové prvky firmy MAGICRETE.


Snažíme se poskytnout našim zákazníkum kompletní servis, a proto jsme postupem času rozšířili sortiment naší prodejny o kvalitní plovoucí podlahy, linolea a dveře. Dále v naší prodejně nakoupíte kompletní sortiment stavební chemie firmy CERESIT.
Zařiďte si koupelnu svých snů přesně podle vašich představ a vyberte si ty správné obklady a dlažby. Dobře zvolené barvy, materiál a typ dlažby či obkladu dodají vašemu bydlení jedinečný a osobitý charakter. Víme, že obklady a dlažby nevybíráte každý den. Správnému výběru se vyplatí věnovat čas. Jedině kvalitní obklady a dlažby budou součástí vašeho bydlení řadu let. Navštivte naší prodejnu, kde se vám bude věnovat náš vyškolený personál. Naše vzorkovna o velikosti 500 m2 nabízí více než 5000 m2 obkladů a dlažeb stále skladem za bezkonkurenční ceny.

Keramika Soukup Partners

V roce 2015 jsme se stali součástí obchodní sítě KERAMIKA SOUKUP Partners. KERAMIKA SOUKUP je přední firma nabízející obklady, dlažby, sanitu a stavební chemii, jak v České tak i ve Slovenské republice. Díky dlouholeté spolupráci jsme se rozhodli propojit značky KERAMIKA NEJ a KERAMIKA SOUKUP dohromady a tím pro naše zákazníky vylepšit nabízené služby. Vzájemnou spoluprací můžeme našim zákazníkům nabídnout větší šíři sortimentu obkladů a dlažeb pro koupelny, kuchyně, obývací pokoje, haly, venkovní terasy. Nabídka zahrnuje nejen produkty světových i českých značek, ale také exkluzivně vyráběné série koupelen jen pro nás. 
Přijďte se podívat na naši vzorkovnu, kde si určitě vyberete vaši vysněnou koupelnu. Těšíme se na setkání!

Přijedeme k Vám ZDARMA!