Společnost Keramika – NEJ s.r.o. se sídlem v Kladně Vám nabízí kompletní sortiment vybavení a doplňků pro koupelny. Specializujeme se především na velkoobchodní a maloobchodní prodej obkladů a dlažeb koupelen, kuchyní, balkónů i terasObklady a dlažby nabízíme ve všech cenových kategoriích a v nepřeberných variantách provedení. Nabízíme kompletní venkovní program od firmy TERASO Horažďovice a obkladové prvky firmy MAGICRETE.

Snažíme se poskytnout našim zákazníkum kompletní servis, a proto jsme postupem času rozšířili sortiment naší prodejny o kvalitní plovoucí podlahy, linolea a dveře. Dále v naší prodejně nakoupíte kompletní sortiment stavební chemie firmy CERESIT.
Zařiďte si koupelnu svých snů přesně podle vašich představ a vyberte si ty správné obklady a dlažby. Dobře zvolené barvy, materiál a typ dlažby či obkladu dodají vašemu bydlení jedinečný a osobitý charakter. Víme, že obklady a dlažby nevybíráte každý den. Správnému výběru se vyplatí věnovat čas. Jedině kvalitní obklady a dlažby budou součástí vašeho bydlení řadu let. Navštivte naší prodejnu, kde se vám bude věnovat náš vyškolený personál. Naše vzorkovna o velikosti 500 m2 nabízí více než 5000 m2 obkladů a dlažeb stále skladem za bezkonkurenční ceny.